Telefon
Facebook
WhatsApp
İnstagram

Firmamız, üretim ve hizmet alanlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefiyle hareket etmektedir. Roveka Treyler Römork şirketi deneyimli ve uzman kadrosu ile güvenirlik, işlevsellik ve modern tasarımın yanı sıra mümkün olan en iyi güvenliği ortaya koyan ve geniş treyler, römork ve konteyner üretim yapmaktayız.

İLETİŞİM

Pandemi Sonrası Yeni Trend: Kamp-Karavan

Pandemi Sonrası Yeni Trend: Kamp-Karavan
  • 22 Ocak 2022, 13:14

Pandemi Sonrası Yeni Trend: Kamp-Karavan

Öncelikle ilk blog yazımız böyle bir zamana rastladığı için farklı bir ruh halindeyiz. Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle üzücü bir o kadarda dehşet verici bir tabloyla karşı karşıya kaldığımız şu günlerde tek dilediğimiz kısa süre içinde normal günlük yaşantımıza sağlıklı bir şekilde ulaşmak.

Herkesin malumu toplumlarda bu salgın neticesinde farklı tedbirler ele alınmış ve en iyi bilineni ise izole bir yaşam tarzı. Dış dünyanın etkilerinden minimum zararla çıkmak adına hepimiz hem kişisel hem devletler bazında tedbirlerle iç içeyiz. Süreç sona erdiğinde ise birçok alanda farklı bir toplum algısıyla karşı karşıya olacağımız hiç şüphesizdir.

İnsanlarda oluşacak psikolojik etkiler neticesinde izole yaşam kavramı uzun yıllar devam edecektir. Bu etkinin kısa sürede geçmesi ise pek mümkün görünmüyor. Zira herkeste bir panik havası olduğu biliniyor. Biz konuya tatil yaklaşımıyla bakacağız.

Yeni trend kesinlikle kamp tatili olacak. Gerek çadır kampı gerek karavan kampı. İnsanları artık evde tutamazsınız ve otele çok zor ikna edersiniz. Ayrıca karavanın tadını alanlar çevresine bu etkiyi hissettirecektir.

Uzun vadeli tatil planlarının hem maliyet açısından minimuma çekildiği hem de izole bir alanda daha özgür olduğunu düşündüğümüzde pekte haksız çıkmayacağımızı düşünüyoruz.

İnsanlar villa-daire kiralama gibi seçenekleri de değerlendirecektir mutlaka. Ancak bu alanlarda yeterince steril hissettirmeyecek ve maliyetleri otellerin çok üstünde olacak. Uzun vadede kiralama işi de rafa kalkacaktır.

Basit düşünmek gerekirse en kötü seçenekte dahi karavan kiralayıp düşük maliyetle dezenfekte edip yola çıkmak 10 günde size azami 5 bin lira gibi bir rakama mal olacaktır ve bu rakam 4 kişilik bir aile için inanılmaz!

Eğer siz de görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yorumlardan veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 


Etiketler :
Paylaş :

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM